T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

Yükleniyor...

 Kaymakam'ı Takip Edin:

     

 


Bulunduğunuz Yer: Kaymakamlık  >>   Makam  >>   Kaymakam

 Cevat GÜN
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.

    1979 yılında Samsun'un Çarşamba ilçesinde doğdu. İlköğrenimini Ayvacık'ta, Orta öğrenimini Samsun'da tamamladı. 2005 yılında Niğde Üniversitesi İİBF İktisat Bölümünden mezun oldu.

    2007 yılında Tarım ve Köyişleri Bakanlığında Kontrolör Yardımcısı olarak göreve başladı. Kaymakamlık sınavını kazanıp 2008 yılında Mülki İdare Amirliği mesleğine 95.Dönem Samsun Kaymakam Adayı olarak adım attı.

    İl stajını Samsun'da, kaymakam refikliği stajını Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, teftiş stajını Kütahya merkeziyle, Emet ve Hisarcık ilçelerinde tamamladıktan sonra vekalet stajını sırasıyla Giresun'un Alucra ilçesinde ve Ordu'da vali yardımcısı vekili olarak tamamladı.

    Yetiştirilmek Amacıyla Yurtdışına Gönderilecek Devlet Memurları Hakkında Yönetmelik gereği 1 yıl süreyle Fransa'da Fransızca ve Fransız İdare Sistemi üzerine eğitim aldı.

    2011-2013 yılları arasında Hatay İli Kumlu İlçesinde görev yapan Cevat GÜN, 19.07.2013 tarihli kararname ile Akkışla Kaymakamlığı’na atanmış olup 28.08.2013 tarihinde ilçemizdeki görevine başlamıştır.

    İyi derecede Fransızca ve orta düzeyde İngilizce bilen Sayın GÜN, evli ve 1 çocuk babasıdır.

Cevat GÜN
Kaymakam

Haber ve Duyurular
 
Bizi Takip Edin:
   
             
 
                   
 
                                                                                                                                                           akkisla.eu